Nízká Hladina Testosteronu Příznaky Brno

  1. Kjøpe Clindamycin 20gm Lovlig Online Svolvær: V poslední době byl index GHS použit k posouzení připravenosti zemí zvládnout novou pandemii COVID-19 a dosud prokazuje neoptimální úrovně připravenosti pro všechny hodnocené země
  2. Seroquel Comprare Senza Ricetta | Prezzi Della Farmacia Online Joshua A Mare - Pedagogové pacientů Teri Robert A Tammy Rome vyvinuli Web migréna Ninja, aby povzbudili lidi s migrénou, aby nasměrovali své vnitřní ninji, aby lépe zvládali migrénu a žili lépe, plnější životy
  3. Kupić Ampicillin Bez Recepty Online | Polska Apteka Internetowa Ampicillin Tanio Tczew: Řada skyn, která byla testována na šetrnost a účinnost, je čistá, veganská a bez krutosti se zaměřením na snížení ekologické stopy značky pomocí udržitelných obalů a dalších snah

Autoimunitní onemocnění priznaky

Naltrexone Bez Recepty | Naltrexone Cena W Aptece Internetowej Krępiec
Hyperplazie C-buněk je benigní stav, který může nebo nemusí postupovat k MTC
Valtrex Cena V Lékárně Online Bez Předpisu Valašské Meziříčí
Vaše soukromí a důvěrnost bereme vážně
Casey Nelson, PA-C se narodil a vyrůstal v Salt Lake City, UT

Parkinson príznaky

Fenofibrate Günstig Online Kaufen | Fenofibrate Kaufen Ohne Rezept Gauting
Čtyřicet nebo více každý týden jsou často stráveny s lidmi na
Zakup Tritace - Kupić ramipril Najniższą Cenę Dąbrowa Górnicza
Slepota je tedy velkým posunem ve vašem referenčním rámci
Generique Irbesartan En Pharmacie En Ligne Moins Cher Regnier

Certifikace ISO

Získané certifikáty

iso9001
iso14001

Politika IMS

LAŠEK spol. s r.o. je společnost zaměřená především na skladování a logistiku a dále zahraniční a vnitrostátní silniční motorovou dopravou dle CZ NACE 52290 (Ostatní vedlejší činnosti v dopravě), 49410 (Silniční nákladní doprava). Své činnosti společnost obchoduje dalším obchodním subjektům. Mezi další významné zainteresované strany mající dopad na působení organizace patří zaměstnanci společnosti, dodavatelé, sousedící organizace, obyvatelé dotčených lokalit, samospráva a státní správa.

Sídlo společnosti je U Sirkárny 658, Č. Budějovice. Dalšími provozovnami je areál B (U Sirkárny K/1118/27, U Sirkárny K/1126/1, Č. Budějovice) a areál C (Pekárenská 584, České Budějovice) v průmyslové zóně Českých Budějovic, dále logistický areál D Hůry 239,373 71 Hůry

Pro efektivní řízení společnosti a výrobních procesů s respektem k ochraně životního prostředí společnost implementovala systém managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016 a systém environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2016 (dále jen integrovaný systém managementu, IMS).

Pro společnost je základním strategickým cílem uspokojovat současné a budoucí potřeby a očekávání zákazníků, a tím zvyšovat konkurenceschopnost a podíl na trhu. Trvalé zlepšování vyžadujeme také ve všech oblastech, které se dotýkají ochrany životního prostředí a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Proto si vedení stanovilo závazek šířit principy prevence a ochrany životního prostředí a BOZP a tyto vhodně přenášet na obchodní partnery.

Pro úspěšnou realizaci strategických záměrů zpracovalo a schválilo vedení společnosti tuto Politiku, která tvoří rámec pro celkové cíle a směry působení. Prostřednictvím nich pak realizuje kroky potřebné pro zlepšování IMS, které umožňují zapojení zaměstnanců ve prospěch rozvoje společnosti, snížení vlivu negativních environmentálních aspektů a bezpečnostních rizik.

Vedení společnosti považuje systém za neustále se rozvíjející součást celkového řízení, účinně podporující dosahování strategických záměrů organizace prostřednictvím vhodně nastavených procesů a kontrolních parametrů výkonnosti v oblasti kvality i environmentu při jejich naplňování.

Jedním z klíčových aspektů pro úspěšné a efektivní řízení je plnění závazných povinností plynoucích jak z legislativních, tak i normativních, smluvních a jiných požadavků. Stejně tak se společnost zavazuje chránit životní prostředí a aplikovat opatření k prevenci znečištění.

V Českých Budějovicích 1. 1. 2023


Ing. Jiří Lašek - jednatel